menu
Hem
> Hudvård
> Ansiktsvård
zoom_in
RESTORED: The Pimple Patches 20pcs
RESTORED:
Köp nu
119 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
119 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-10%)
142 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
85 kr
14 aug 2026
Lägst pris nu
119 kr
Bevaka priset
Taggar:
Ansikte
Blemmor
Finnar
Rodnad
Liknande:
-25%
20 st
Australian Bodycare
Invisible Pimple Patches – Fast-Acting Spot Treatment with Salicylic Acid and Hyaluronic Acid Pimple
46 kr
I lager
2,32 kr / st
Lägg till
list_alt_add
22 st
The INKEY List
Hydrocolloid Invisible Pimple Patches
119 kr
I lager
5,41 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,20
Lägg till
list_alt_add
-10%
24 st
Salvequick
Pimple Guard 24 st
95 kr
I lager
3,96 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
30 st
Topz
Daily Eye Patches 30 par
125 kr
I lager
4,18 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,30
Lägg till
list_alt_add
-25%
36 st
Australian Bodycare
Salicylic Acid Pimple Patches
92 kr
I lager
2,56 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-20%
36 st
Niche Beauty Lab
Zitproof Spot Patches 36 st
90 kr
I lager
2,49 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,80
Lägg till
list_alt_add
15 ml
NIP+FAB
NIP+FAB Salicylic Fix Spot Patches 15 ml
149 kr
I lager
993,33 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
-40%
36 st
COSRX
Master Patch Intensive 36 pcs
119 kr
I lager
3,31 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,56
Lägg till
list_alt_add
Patyka
Age Specific 3600 Lift Eye Patches
110 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
20 st
The Eco Gang
Återanvändbara Bamburondeller 20-pack
139 kr
I lager
6,95 kr / st
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
RESTORED::
RESTORED:
The Clear Patches 20pcs
119 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right