menu
Hem
> Hudvård
> Kroppsvård
zoom_in
Rituals The Ritual of Karma Shimmering Body Oil 100 ml
Rituals
Köp nu
279 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
279 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
279 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
279 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
319 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
406 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
215 kr
9 apr 2026
Lägst pris nu
279 kr
Bevaka priset
Taggar:
Kroppsolja
Apelsinblomma
Återfuktar
Sandelträ
Massageolja
Mjukgör
Citron
Kroppsvård
Glow
Mild
Liknande:
100 ml
Womensync
Body Oil 100 ml
249 kr
I lager
2 490 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
100 ml
CODAGE Paris
The Oil 100 ml
374 kr
I lager
3 740 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Lavera
Beauty Body Oil 100 ml
235 kr
I lager
2 350 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Lavera
Indulgent Body Oil 100 ml
195 kr
I lager
1 950 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
c/o GERD
24/7 Skin Oil
209 kr
I lager
2 090 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Loelle
Almond Oil 100 ml
217 kr
I lager
2 169,9 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Moroccanoil
Shimmering Body Oil 50 ml
412 kr
I lager
823,5 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
100 ml
Rosenserien
Jojoba Oil 100 ml
239 kr
I lager
2 390 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,77
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Meraki
Body Oil Orange & Herbs 100 ml
249 kr
I lager
2 490 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-11%
100 ml
HAAN
Tales of Lotus Body Oil Refill 100 ml
233 kr
I lager
2 330 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Rituals:
900 ml
Rituals
Precious Amber Private Collection Black Refill Fragrance Sticks 900 ml
979 kr
I lager
1 087,78 kr / l
Lägg till
list_alt_add
900 ml
Rituals
Suede Vanilla Refill Fragrance Sticks 900ml
979 kr
I lager
1 087,78 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Rituals
Precious Amber Private Collection Black Hand Wash 300 ml
195 kr
I lager
650 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Rituals
Sweet Jasmine Private Collection Floral Hand Wash 300 ml
195 kr
I lager
650 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Rituals
Hydrating Shampoo 250 ml
179 kr
I lager
716 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Rituals
30 Seconds Ultra Shine Mask: 200ml
229 kr
I lager
1 145 kr / l
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Rituals
Leave-In Anti Frizz Conditioner
229 kr
I lager
1 526,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
6 gr
Rituals
Cashmere Rose Private Collection Floral Car Air Freshener 6 g
279 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Rituals
Cashmere Rose Car Air Freshener Refill
245 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
900 ml
Rituals
Cashmere Rose Private Collection Floral Refill Fragrance Sticks 900 ml
979 kr
I lager
1 087,78 kr / l
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Rituals
Hair Perfume 50 ml
305 kr
I lager
610 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Rituals
Soft Cleansing Oil
245 kr
I lager
1 225 kr / l
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Rituals
Fixating Hairspray 75 ml
85 kr
I lager
1 133,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
450 ml
Rituals
Velvet Oudh Fragrance Sticks
625 kr
I lager
1 388,89 kr / l
Lägg till
list_alt_add
900 ml
Rituals
Velvet Oudh Private Collection Black Refill Fragrance Sticks 900 ml
979 kr
I lager
1 087,78 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Rituals
The Ritual of Seshen - Large Gift Set
699 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
48 gr
Rituals
Advanced Lip Balm
159 kr
I lager
331,25 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
48 gr
Rituals
Advanced Lip Balm SPF 30
159 kr
I lager
331,25 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
48 gr
Rituals
Advanced Lip Balm
159 kr
I lager
331,25 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
600 ml
Rituals
Sweet Jasmine Private Collection Floral Refill Hand Wash 600 ml
255 kr
I lager
425 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right