menu
Hem
> Djur
> Djurtillbehör
zoom_in
Rostfri matskål till Katt - 13 cm
Trixie
Köp nu
19 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
19 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
68 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
19 kr
28 jun 2026
Lägst pris nu
19 kr
Bevaka priset
Taggar:
Katt
Hygien
Rostfritt
Mat
Mer från
Trixie:
500 gr
Trixie
Soft Snack Happy Stripes - 500 g
79 kr
I lager
158 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Kattleksak Turbinioboll med mus 9 cm
92 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
2 st
Trixie
Tandvårds set till katt, 2 borstar + tandkräm med ostsmak
40 kr
I lager
20 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,42
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Bil Cooler Krok för frisk luft i bil (10 cm)
149 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Grotta med Hö & Morot - Medium
149 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
ID-tub
19 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
Trixie
HandsFree Midjebälte med Expanderkoppel - Small
309 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Top Trainer Nossele (L)
65 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Boho Hund och Kattbädd Igloo Beige
427 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Natura Utomhushage Trä
2 189 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
200 gr
Trixie
PREMIO Kyckling Mini Sticks - Ekonomipaket 4 x 50 g
19 kr
I lager
38 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Tikskydd Comfort Textilnät Svart XS: 22-31 cm
59 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Primo XXL Top kattoalett med tak - grå/vit
399 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
110 gr
Trixie
Fågelpaté i tub för hund - Fågelpaté 110 g
45 kr
I lager
409,09 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Cat Activity Tunnel Feeder - 1 st
126 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
2 st
Trixie
Hundskor Walker Comfort 2-pack Svart XXL
70 kr
I lager
34,9 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Simao Högkantad Kattlåda - Vit/Vit
193 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Bil Sätesskydd Svart/Brun
269 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Cykelkorg, svart - L 50 x B 35 x H 41 cm
347 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
1 l
Trixie
Be Nordic Matskål i Keramik Beige
95 kr
I lager
190,46 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right