menu
Hem
> Djur
> Foder och tillskott
zoom_in
Royal Canin Dental Care - 8 kg
Royal Canin
Köp nu
875 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-15%)
875 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-15%)
891 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
979 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
1 029 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
1 049 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-20%)
895 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
add
1 039 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
add
1 065 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
783 kr
11 aug 2026
Lägst pris nu
875 kr
Bevaka priset
Taggar:
Katt
Husdjur
Tandsten
Livsstil
Dålig andedräkt
Frisk
Inflammation
Kalcium
Dubbelverkande
Övervikt
Liknande:
8 kgr
Hill's Prescription Diet
Feline c/d Urinary Care Multicare Chicken (8 kg)
885 kr
I lager
110,62 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
8 kgr
Hill's Prescription Diet
I/d Digestive Care Chicken - 8 kg
985 kr
I lager
123,12 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
8 kg
Hill's Prescription Diet
Metabolic Weight & Diabetes Management Salmon - 8 kg
1 049 kr
I lager
131,12 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
8 kgr
Hill's Prescription Diet
Prescription Diet c/d Multicare Stress Urinary Care Kattfoder med Kycklingsmak - 8 kg
915 kr
I lager
114,38 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
8 kgr
Hill's Prescription Diet
K/d Kidney Care Chicken - 8 kg
1 049 kr
I lager
131,12 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
3 kg
Hill's Prescription Diet
T/d Dental Care Chicken - Ekonomipack: 2 x 3 kg
439 kr
I lager
146,33 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-4%
7 kgr
Hill's Science Plan
Adult Oral Care Chicken 7 kg
685 kr
I lager
97,86 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-15%
12 kgr
Hill's Science Plan
Canine Senior Vitality Medium Chicken 12 kg
764 kr
I lager
63,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
15 kgr
Hill's Prescription Diet
Feline t/d Dental Care Chicken (15 kg)
329 kr
I lager
21,93 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
12 kgr
Eukanuba
Special Care Sensitive Skin Adult - 12 kg
524 kr
I lager
43,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Royal Canin:
15 kgr
Royal Canin
Veterinary Diets Dog Weight Management Satiety - 15 kg
169 kr
I lager
11,27 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
5 kg
Royal Canin
Maxi Adult Loaf våtfoder för hund 12x410 g
649 kr
I lager
131,91 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
15 kg
Royal Canin
Maxi Adult - 15 kg
895 kr
I lager
59,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
4 kgr
Royal Canin
Outdoor 7+ Ageing Torrfoder för katt - 4 kg
472 kr
I lager
118 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
9 kgr
Royal Canin
French Bulldog Adult (9 kg)
573 kr
I lager
63,66 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 gr
Royal Canin
Dental Care (400 g)
89 kr
I lager
222,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
2040 gr
Royal Canin
Sensory Smell Taste Feel mixpack i sås - 24 x 85 g
188 kr
I lager
15,67 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
Royal Canin
Tablettgömma Pill Assist Small Dog
159 kr
I lager
1 766,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
4 kgr
Royal Canin
Mother & Babycat (4 kg)
574 kr
I lager
143,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
500 gr
Royal Canin
Breed Chihuahua Puppy
79 kr
I lager
158,4 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
12 kgr
Royal Canin
Dog Puppy Pro Tech 12 kg
1 079 kr
I lager
89,92 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
3 kgr
Royal Canin
French Bulldog Puppy 3 kg
222 kr
I lager
73,97 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 gr
Royal Canin
British Shorthair Adult 400 g
99 kr
I lager
247,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
1 kg
Royal Canin
Ageing 11+ bitar i sås våtfoder för katt 12x85 g
209 kr
I lager
161,76 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
15 kgr
Royal Canin
Medium Puppy - 15 kg
949 kr
I lager
63,27 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
4 kgr
Royal Canin
Veterinary Diets Renal Special Cat - 4 kg
685 kr
I lager
171,25 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-15%
3 kgr
Royal Canin
Medium Digestive Care 3 kg
245 kr
I lager
81,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
2 kg
Royal Canin
Regular Fit - 2 kg
288 kr
I lager
144 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
4 kgr
Royal Canin
Indoor Adult Torrfoder för Katt - 4 kg
407 kr
I lager
101,75 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
4 kgr
Royal Canin
Cat Queen 4 kg
589 kr
I lager
147,25 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right