menu
Hem
> Hårvård
> Hårstyling
zoom_in
SACHAJUAN Hair Spray Light and Flexible 75 ml
SACHAJUAN
Köp nu
149 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-24%)
149 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
162 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
167 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
185 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
133 kr
10 aug 2026
Lägst pris nu
149 kr
Bevaka priset
Taggar:
Hårstyling
Hårspray
Liknande:
-10%
75 ml
ghd
Final Fix Hairspray 75 ml
152 kr
I lager
2 026,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Moroccanoil
Luminous Hairspray Extra Strong 75 ml
145 kr
I lager
1 933,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,62
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Björn Axén
Soft Hairspray 250 ml
169 kr
I lager
338 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Björk
SPRAYA HÅRT Strong Hold Hairspray 75ml
139 kr
I lager
1 853,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-30%
300 ml
Wella Professionals
Eimi Mistify Me Light 300 ml
151 kr
I lager
503,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
250 ml
KOLAI
Hairspray 250ml
111 kr
I lager
444 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,69
Lägg till
list_alt_add
-15%
385 ml
TIGI
Bed Head Hard Head Spray 385ml
174 kr
I lager
451,95 kr / l
Lägg till
list_alt_add
75 ml
KMS
HairStay Dry Oil Hairspray 75 ml
137 kr
I lager
1 820 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-30%
Cutrin
MUOTO Hair Styling Light Elastic Hairspray (300ml)
147 kr
I lager
490 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Björn Axén
Megafix Hairspray
180 kr
I lager
720 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
SACHAJUAN:
90 ml
SACHAJUAN
Scalp Treatment Duo
228 kr
I lager
113,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
250 ml
SACHAJUAN
Scalp Conditioner 250ml
219 kr
I lager
876 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
4 st
SACHAJUAN
Hair Clips 4 st
147 kr
I lager
36,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
50 ml
SACHAJUAN
Ocean Mist Volume Conditioner Deluxe 50 ml
90 kr
I lager
180 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
50 ml
SACHAJUAN
Treatment Intensive Hair Oil (50 ml)
409 kr
I lager
818 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-23%
220 ml
SACHAJUAN
Hair Repair 220 ml
259 kr
I lager
1 177,27 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,54
Lägg till
list_alt_add
250 ml
SACHAJUAN
Curl Shampoo 250ml
224 kr
I lager
896 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
-8%
SACHAJUAN
Ocean Mist Volume Conditioner 990ml
799 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
250 ml
SACHAJUAN
Ocean Mist Volume Shampoo 250 ml
197 kr
I lager
788 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,50
Lägg till
list_alt_add
250 ml
SACHAJUAN
Intensive Repair Conditioner 250ml
242 kr
I lager
966 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
Lägg till
list_alt_add
100 ml
SACHAJUAN
Hair After The Sun 100 ml
195 kr
Ej i lager
1 953 kr / l
Bevaka
notifications
80 ml
SACHAJUAN
Styling Hair Paste (80 ml)
256 kr
Ej i lager
3 193,75 kr / l
Bevaka
notifications
250 ml
SACHAJUAN
Moisturizing Shampoo 250ml
197 kr
I lager
788 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
200 ml
SACHAJUAN
Styling Light and Flexible Hairspray (200 ml)
275 kr
I lager
1 375 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-29%
100 ml
SACHAJUAN
Ocean Mist Volume Conditioner 100 ml
113 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-26%
80 ml
SACHAJUAN
Styling Hair Wax 80 ml
269 kr
Ej i lager
3 362,5 kr / l
Bevaka
notifications
-10%
200 ml
SACHAJUAN
Volume Powder 200 ml
293 kr
I lager
1 465 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,50
Lägg till
list_alt_add
220 ml
SACHAJUAN
Silver Shampoo 250 ml
308 kr
I lager
1 400,91 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,57
Lägg till
list_alt_add
-13%
75 ml
SACHAJUAN
Finish Cream 75ml
249 kr
I lager
3 320 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
SACHAJUAN
Thickening Shampoo 250ml
224 kr
I lager
896 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,38
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right