menu
Hem
> Hårvård
> Balsam
zoom_in
SACHAJUAN Normal Hair Conditioner Backbar 990ml
SACHAJUAN
Köp nu
686 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
686 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-10%)
799 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
915 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
915 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
1 024 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
680 kr
6 aug 2026
Lägst pris nu
686 kr
Bevaka priset
Taggar:
Conditioner
Balsam
Återfuktar
Hår
Liknande:
1000 ml
Rapunzel of Sweden
Conditioner 1000 ml
699 kr
I lager
699 kr / l
Lägg till
list_alt_add
710 ml
Living Proof
Full Conditioner 710 ml
674 kr
I lager
949,65 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-22%
1000 ml
Paul Mitchell
Clean Beauty Repair Conditioner 1000ml
729 kr
I lager
729 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-25%
1000 ml
Zenz
Organic Cactus 18 Conditioner 1000 ml
915 kr
I lager
915 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
1000 ml
Zenz
Deep Wood 08 Conditioner 1000 ml
915 kr
I lager
915 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-26%
1 l
Color Wow
Color Security Conditioner Normal To Thick Hair 1000ml
749 kr
I lager
791,75 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
1000 ml
Paul Mitchell
Hydrate Conditioner 1000ml
769 kr
I lager
769 kr / l
Lägg till
list_alt_add
750 ml
Björk
Laga Balsam
539 kr
I lager
718,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
946 ml
Color Wow
Color Security Conditioner Fine To Normal Hair 946ml
795 kr
I lager
840,7 kr / l
Lägg till
list_alt_add
230 ml
Sensai
Nourishing Conditioner For Scalp & Hair
750 kr
I lager
3 260,87 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
SACHAJUAN:
-25%
150 ml
SACHAJUAN
Ocean Mist 150 ml
239 kr
I lager
1 593,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
100 ml
SACHAJUAN
Normal Shampoo 100 ml
115 kr
I lager
1 150 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
4 st
SACHAJUAN
Hair Clips 4 st
147 kr
I lager
36,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
180 gr
SACHAJUAN
Scented Candle Bois Noir 180 g
600 kr
I lager
3 333,33 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
50 ml
SACHAJUAN
Ocean Mist Volume Conditioner Deluxe 50 ml
90 kr
I lager
180 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
50 ml
SACHAJUAN
Moisturizing Conditioner Deluxe 50 ml
90 kr
I lager
180 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
SACHAJUAN
Treatment Comb
210 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
625 ml
SACHAJUAN
Value Set Ocean Mist Volume Kit
600 kr
I lager
960 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
50 ml
SACHAJUAN
Treatment Intensive Hair Oil (50 ml)
460 kr
I lager
920 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-39%
500 ml
SACHAJUAN
Body Wash Fresh Lavender 500ml
236 kr
I lager
472 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-23%
220 ml
SACHAJUAN
Hair Repair 220 ml
259 kr
I lager
1 177,27 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,54
Lägg till
list_alt_add
-26%
100 ml
SACHAJUAN
Hair After The Sun (100 ml)
219 kr
I lager
2 190 kr / l
Lägg till
list_alt_add
220 ml
SACHAJUAN
Clarifying Scalp Scrub 220 ml
420 kr
I lager
1 909,09 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-23%
250 ml
SACHAJUAN
Curl Shampoo 250ml
239 kr
I lager
956 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
100 ml
SACHAJUAN
Leave in Conditioner 100 ml
165 kr
I lager
1 650 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
250 ml
SACHAJUAN
Normal Hair Shampoo 250ml
212 kr
I lager
848 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
250 ml
SACHAJUAN
Intensive Repair Conditioner 250ml
259 kr
I lager
1 035 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
Lägg till
list_alt_add
80 ml
SACHAJUAN
Styling Fibre Paste 80 ml
281 kr
Ej i lager
3 515,62 kr / l
Bevaka
notifications
-27%
200 ml
SACHAJUAN
Thermal Protection Spray 200 ml
249 kr
I lager
1 245 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
1,50
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right