menu
Hem
> Hårvård
> Hårstyling
zoom_in
Schwarzkopf Professional OSiS+ Freeze 25 Years 500 ml
Schwarzkopf Professional
Köp nu
141 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-40%)
141 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
279 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
106 kr
24 apr 2026
Lägst pris nu
141 kr
Bevaka priset
Taggar:
Hårspray
Stylingverktyg
Vegansk
Värmeskydd
Pump
Liknande:
500 ml
Matrix
Vavoom Freezing Spray Extra Hold 500 ml
139 kr
I lager
277,84 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,67
star
4,67
Lägg till
list_alt_add
-30%
1 l
Wella Professionals
Wella EIMI Super Set Extra Strong Finishing Spray 500ml
165 kr
I lager
330 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
500 ml
Matrix
Vavoom Freezing Spray Extra Full 500 ml
213 kr
I lager
426 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,83
star
4,83
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
Larsson & Lange
Freeze Versatile Hairspray 300 ml
185 kr
I lager
616,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Four Reasons
Original Freeze & Shine Hairspray 300ml
125 kr
I lager
417,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
1 l
Revlon
Style Masters 3 - Photo Finisher Hairspray 500ml
185 kr
I lager
370 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Björn Axén
Universal Styling Cream 100 ml
136 kr
I lager
1 360 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,65
star
4,65
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Matrix
Setter Mousse 250 ml
141 kr
I lager
565,6 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-44%
400 ml
Redken
Forceful 23 Hairspray 400 ml
139 kr
Ej i lager
347,5 kr / l
Bevaka
notifications
-30%
500 ml
Wella
Professionals EIMI Fixing Hairsprays Mistify Me Strong 500 ml
165 kr
I lager
330 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Schwarzkopf Professional:
500 ml
Schwarzkopf Professional
BC Bonacure Color Freeze Shampoo 500 ml
279 kr
I lager
558 kr / l
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Schwarzkopf Professional
The Jelly Bendable Styler
299 kr
I lager
1 993,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Schwarzkopf Professional
OSiS Session 100 ml
92 kr
I lager
920 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,13
star
4,13
Lägg till
list_alt_add
400 ml
Schwarzkopf Professional
BC Color Freeze Spray Conditioner 400 ml
300 kr
I lager
750 kr / l
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Schwarzkopf Professional
Schwarzkopf Bonacure Volume Boost Perfect Foam 150ml
151 kr
I lager
1 006,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Schwarzkopf Professional
Hydrate Conditioner 250 ml
200 kr
I lager
800 kr / l
Lägg till
list_alt_add
500 ml
Schwarzkopf Professional
Schwarzkopf Professional Moisture Kick
156 kr
I lager
312 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Schwarzkopf Professional
Fibre Clinix Fortify Conditioner (250 ml)
216 kr
I lager
865,2 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Schwarzkopf Professional
BLONDME Nourishing Mask 200 ml
226 kr
I lager
1 132,4 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Schwarzkopf Professional
BC Root Activating Shampoo 250 ml
168 kr
I lager
672 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Schwarzkopf Professional
Fibre Clinix Vibrancy Conditioner 250 ml
216 kr
I lager
865,2 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
2,87
star
2,87
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Schwarzkopf Professional
BC Bonacure Frizz Away Conditioner 200 ml
149 kr
I lager
745 kr / l
Lägg till
list_alt_add
65 ml
Schwarzkopf Professional
The Mud Moldable Putty
209 kr
I lager
3 220 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Schwarzkopf Professional
Fibre Clinix Vibrancy Shampo (300 ml)
209 kr
I lager
697,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,06
star
3,06
Lägg till
list_alt_add
-35%
Schwarzkopf Professional
Schwarzkopf Professional Igora Vibrance 5-0
189 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Schwarzkopf Professional
BLONDME Bond Repair Nourishing Shampoo (300 ml)
189 kr
I lager
631,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
Schwarzkopf Professional
BC Bonacure Repair Rescue Schampo 1000 ml
416 kr
I lager
416 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-15%
250 ml
Schwarzkopf Professional
Fibre Clinix Hydrate Treatment 250 ml
286 kr
I lager
1 144 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Schwarzkopf Professional
Fibre Clinix Hydrate Shampo (300 ml)
189 kr
I lager
630 kr / l
Lägg till
list_alt_add
500 ml
Schwarzkopf Professional
BC Bonacure Moisture Kick Treatment 500
303 kr
I lager
605,88 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right