menu
Hem
> Djur
> Katt
zoom_in
Sheba Classic Paté med Kyckling 85 gram
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00 (1)
Köp nu
11 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
11 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
15 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
11 kr
10 mar 2026
Lägst pris nu
11 kr
Bevaka priset
Taggar:
Katt
Äldre
Vitaminer
Mineraler
Liknande:
85 gr
Sheba
Classics in Pate Lax 85g
11 kr
I lager
129,41 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
85 gr
Sheba
Classics in Pate Kalv 85g
11 kr
I lager
129,41 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
85 gr
natures:menu
Cat Adult Chicken & Turkey 85 g
20 kr
I lager
234,12 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
85 gr
Edgard & Cooper™
Edgard&Cooper Cat Adult Paté Salmon & Chicken 85 g
17 kr
I lager
198,82 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
85 gr
Edgard & Cooper™
Edgard&Cooper Cat Adult Paté Lamb & Chicken 85 g
17 kr
I lager
198,82 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
60 gr
Sheba
Kyckling Räka och Fisk i Sås 60 g
16 kr
I lager
266,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
85 gr
Nutrima
Cat Adult Sterilised Tuna & Pork 85 g
21 kr
I lager
245,88 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
85 gr
Carnilove
Cat Adult Sterilized Quail with Dandelion 85 g
15 kr
I lager
176,47 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
85 gr
FourFriends
Tuna & Vegetables Våtfoder
15 kr
Ej i lager
175,29 kr / kg
Bevaka
notifications
100 gr
Brit Premium
Portionspåsar Med Kyckling För Steriliserade Katter
12 kr
I lager
119 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right