menu
Hem
> Djur
> Hund
zoom_in
Specific Weight Reduction CRD-1 (6 kg)
Specific
Köp nu
552 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
552 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
569 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
639 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
659 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
475 kr
24 nov 2025
Lägst pris nu
552 kr
Bevaka priset
Taggar:
Hund
Viktminskning
Kalcium
Förstoppning
Diarré
Antioxidanter
Fettsyror
Muskler
Protein
Omega-3
Liknande:
10 kgr
Hill's Prescription Diet
R/d Weight Reduction Chicken hundfoder - 10 kg
905 kr
I lager
90,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Iams
Dog Adult Light in Fat - 12 kg
569 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Happy Dog
Supreme fit & vital Light - 12 kg
769 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Happy Dog
Fit & Vital Senior Hundfoder - 12 kg
622 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
12 kgr
Bozita Robur
Weight Control 12 kg
719 kr
I lager
59,92 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Carrier
Original Hundfoder - 15 kg
525 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Happy Dog
Supreme Fit & Vital Junior - 10 kg
445 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
WoW
Dog Adult Lamb Torrfoder till Hund - 6 kg
599 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Halla Pet Food
Hundfoder Junior - 15 kg
709 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
12 kg
Arion
Original Mature 7+ Medium/Large Torrfoder för Seniora Hundar - 12 kg
625 kr
I lager
52,08 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Specific:
700 gr
Specific
FOW-HY Allergy Management Plus 7x100 g
119 kr
I lager
170 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
2 kgr
Specific
FXD Adult 2 kg
247 kr
I lager
123,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Specific
CT-BIO Organic Treats Dog 6x100 g
319 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
12 kg
Specific
Puppy Large & Gigant Breed CPD-XL - 12 kg
679 kr
I lager
56,58 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-30%
Specific
Adult Large & Gigant Breed CXD-XL hundfoder - 4 kg
321 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
2370 gr
Specific
Intensive Support F/C-IN-L Våtfoder till hund och katt för återhämtning - 6 x 395 g
429 kr
I lager
181,01 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
100 gr
Specific
CT-BIO Organic Treats Hundgodis - 100 g
59 kr
I lager
590 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
1800 gr
Specific
Weight Reduction CRW-1 hundfoder - 6x300g
187 kr
I lager
103,89 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 gr
Specific
FRD Weight Reduction 400 g
85 kr
I lager
212,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Specific
CIW-LF Digestive Support Low Fat Dog 7x100 g
125 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Specific
Dog CGD - XL Senior Large & Giant Breed - 12 kg
627 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
700 gr
Specific
Senior FGW 7x100 g
125 kr
I lager
178,57 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
4 kgr
Specific
CKD Heart & Kidney Support 4 kg
349 kr
I lager
87,25 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 gr
Specific
FCD Crystal Management 400 g
85 kr
I lager
212,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 gr
Specific
FID Digestive Support 400 g
85 kr
I lager
212,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 gr
Specific
FXD Adult 400 g
81 kr
I lager
202,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
16 kgr
Specific
FRD Weight Reduction 1,6 kg
247 kr
I lager
15,44 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Specific
Dog CT-DC-S Dental Chew Small 5x40 g
69 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
7 kg
Specific
Cat FCD - L Crystal Management Light - 7 kg
785 kr
I lager
112,14 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 gr
Specific
FPD Kitten 400 g
75 kr
I lager
187,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right