menu
Hem
> Hudvård
> Kroppsvård
zoom_in
The Body Shop Shower Gel Trio
The Body Shop
pin_drop
Nära mig
Bevaka
notifications
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-25%)
83 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
add
(-8%)
110 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
83 kr
16 maj 2026
Lägst pris nu
83 kr
Bevaka priset
Taggar:
Shower
Almond
Hudvänliga
Skonsamt
Ekologisk
Strawberry
Gel
Rose
Liknande:
-25%
200 ml
Weleda
Pink Peach Shower Gel Limited Edition 200 ml
82 kr
I lager
408,75 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Carl&Son
Shower Gel 200 ml
104 kr
I lager
520 kr / l
Lägg till
list_alt_add
400 ml
Oliva
Shower Gel 400 ml
63 kr
I lager
157,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Raw Naturals
Pale Ale Shower Gel 300 ml
87 kr
I lager
348 kr / l
Lägg till
list_alt_add
David Beckham
Respect Shower gel 200ml
83 kr
I lager
415 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-25%
250 ml
Holika Holika
Aloe 92% Shower Gel, 250 ml
82 kr
I lager
327 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
400 ml
Eucerin
PH5 Soft Shower Gel 400 ml
99 kr
Ej i lager
247,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,71
Bevaka
notifications
300 ml
Raw Naturals
Pale Ale Shower Gel
84 kr
Ej i lager
280 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,61
Bevaka
notifications
400 ml
YOPE
Shower Gel Tangerine and Raspberry PAO, 400 ml
79 kr
I lager
197,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Lavera
Men Sensitiv 3in1 Shower Gel 200 ml
79 kr
I lager
395 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
The Body Shop:
200 ml
The Body Shop
- Kokosnötskroppslotion 200 ml
139 kr
I lager
695 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
The Body Shop
British Rose Shower Scrub 200 ml
229 kr
I lager
1 145 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
The Body Shop
Almond Milk Body Butter 200 ml
209 kr
I lager
1 045 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
2,50
Lägg till
list_alt_add
250 ml
The Body Shop
Shea Intense Repair Conditioner 250 ml
119 kr
I lager
476 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-25%
250 ml
The Body Shop
Pink Grapefruit Shower Gel 250 ml
86 kr
I lager
345 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-25%
200 ml
The Body Shop
Polynesian Monoi Radiance Oil 200 ml
299 kr
I lager
1 496,25 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-25%
50 ml
The Body Shop
Vitamin E Nourishing Night Cream 50 ml
224 kr
I lager
448,5 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-25%
250 ml
The Body Shop
Tahitian Tiare Body Wash 250 ml
131 kr
I lager
525 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
The Body Shop
British Rose Eau De Toilette 100 ml
279 kr
I lager
2 790 kr / l
Lägg till
list_alt_add
30 ml
The Body Shop
Pink Grapefruit Hand Cream 30 ml
85 kr
I lager
283,33 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
400 ml
The Body Shop
Ginger Anti-Dandruff Shampoo 400 ml
185 kr
I lager
462,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
-25%
14 ml
The Body Shop
Dewberry Perfume Oil 14 ml
296 kr
I lager
2 116,07 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-25%
250 ml
The Body Shop
Coconut Shower Cream 250 ml
86 kr
Ej i lager
345 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Bevaka
notifications
50 ml
The Body Shop
Ginger Scalp Care Serum 50 ml
229 kr
I lager
458 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-25%
300 ml
The Body Shop
Spa of The World Japanese Camellia Body Cream 300 ml
299 kr
I lager
997,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-25%
140 ml
The Body Shop
Shea Mini 140 ml
139 kr
Ej i lager
991,07 kr / l
Bevaka
notifications
100 ml
The Body Shop
Pink Grapefruit Body Mist 100 ml
195 kr
Ej i lager
1 950 kr / l
Bevaka
notifications
-25%
21 ml
The Body Shop
Edelweiss Sheet Mask 21 ml
71 kr
I lager
339,29 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
Lägg till
list_alt_add
-25%
50 ml
The Body Shop
Aloe Soothing Night Cream 50 ml
224 kr
I lager
448,5 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
100 ml
The Body Shop
Shea Body Mist 100 ml
202 kr
I lager
2 017,4 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right