menu
Hem
> Hudvård
> Kroppsvård
zoom_in
White Tea & Elderflower Bath & Shower Gel 250 ml
The Body Shop
Köp nu
119 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
119 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-20%)
88 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
70 kr
10 apr 2026
Lägst pris nu
119 kr
Bevaka priset
Taggar:
Gel
Daglig
Cederträ
Skonsamt
Njutning
Shower
Lyxig
Formula
Flytande
Duschgel
Liknande:
-20%
250 ml
KORRES
Mint Tea Shower Gel 250 ml
103 kr
Ej i lager
412,8 kr / l
Bevaka
notifications
250 ml
Maria Åkerberg
Shower & Bath Oil 250 ml
170 kr
I lager
680 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,94
Lägg till
list_alt_add
-30%
250 ml
X by Margaux
Shower gel Oh la la 250 ml
119 kr
Ej i lager
476 kr / l
Bevaka
notifications
-20%
250 ml
KORRES
Jasmine Shower Gel 250 ml
103 kr
Ej i lager
412,8 kr / l
Bevaka
notifications
-20%
200 ml
Carl&Son
Shower Gel 200 ml
83 kr
I lager
416 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
L'Occitane en Provence
Cédrat Shower Gel 250 ml
164 kr
I lager
657 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Raw Naturals
Pale Ale Shower Gel 300 ml
109 kr
I lager
436 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-25%
250 ml
Holika Holika
Aloe 92% Shower Gel, 250 ml
82 kr
I lager
327 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
250 ml
KORRES
Basil Lemon Shower Gel 250 ml
103 kr
Ej i lager
412,8 kr / l
Bevaka
notifications
-25%
500 ml
Alyssa Ashley
Musk Bath & Shower Gel 500 ml
109 kr
I lager
217,5 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
The Body Shop:
-20%
18 ml
The Body Shop
Vitamin C Glow Sheet Mask 18 ml
68 kr
I lager
377,78 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
200 ml
The Body Shop
- Kokosnötskroppslotion 200 ml
139 kr
I lager
695 kr / l
Lägg till
list_alt_add
30 ml
The Body Shop
- White Musk Eau de Parfum 30 ml
339 kr
I lager
1 130 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
400 ml
The Body Shop
Shea Intense Repair Shampoo 400 ml
148 kr
I lager
370 kr / l
Lägg till
list_alt_add
50 ml
The Body Shop
Ginger Scalp Care Serum 50 ml
229 kr
I lager
458 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
125 ml
The Body Shop
Vitamin E Gentle Facial Wash 125 ml
140 kr
I lager
1 120 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
The Body Shop
Spa of The World Japanese Camellia Body Cream 300 ml
319 kr
I lager
1 064 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
50 ml
The Body Shop
Vanilla Body Butter 50 ml
68 kr
I lager
136 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
140 ml
The Body Shop
Strawberry Mini 140 ml
148 kr
I lager
1 057,14 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
480 ml
The Body Shop
Almond Milk Essentials
280 kr
I lager
583,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
100 ml
The Body Shop
Vanilla Fragrance Mist 100 ml
156 kr
I lager
1 560 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
200 ml
The Body Shop
Moringa Body Lotion 200 ml
156 kr
I lager
780 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
50 ml
The Body Shop
Vitamin E Moisture Day Cream 50 ml
239 kr
I lager
478,4 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
240 ml
The Body Shop
Mango Body Scrub 240 ml
225 kr
I lager
937,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
30 ml
The Body Shop
Lip Butter Trio 30 ml
200 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
200 ml
The Body Shop
- Dewberry Kroppssmör 200 ml
196 kr
I lager
980 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
50 ml
The Body Shop
White Musk® Deodorant 50 ml
108 kr
I lager
216 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
250 ml
The Body Shop
Vitamin E Moisturising Toner 250 ml
156 kr
I lager
624 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
200 ml
The Body Shop
Pink Grapefruit Body Yogurt 200 ml
156 kr
I lager
780 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
100 ml
The Body Shop
Hemp Foot Protector 100 ml
156 kr
I lager
1 560 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right