menu
Hem
> Djur
> Djurtillbehör
zoom_in
Hundskor Trixie Walker Active 2-pack XS-S
Trixie
Köp nu
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
153 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
209 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
137 kr
19 jun 2026
Lägst pris nu
153 kr
Bevaka priset
Taggar:
Infektion
Liknande:
Rukka
Step Hundskor Svart 2-pack (1)
189 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
PetNation
Tikskydd LadyCover Easy Care Svart 50cm
149 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Little&Bigger
Dinner Time Metallskål med Lock Grå
149 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Quapas
! Aktiveringsleksak till Fågel Snackboll
139 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Ozami
Air Mesh Sele för Hund - XS / Svart
145 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Orbiloc
Reflex Reflective Carbiner Vit
149 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Usorteret
Munkorg Classic för Hund - Stl. 4
155 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
PetNation
Tikskydd LadyCover Easy Care Svart 70 cm 1 st
159 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
PetNation
Tikskydd LadyCover Easy Care Svart 60 cm 1 st
159 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Basic
Rund Lick mat/Matskål för Aktivering 22 cm
129 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Trixie:
500 gr
Trixie
Soft Snack Happy Stripes - 500 g
79 kr
I lager
158 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
200 gr
Trixie
Höbollar med blommix - 200 g
62 kr
I lager
310 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Vimy Regntäcke Hund - Gul / 35 cm
214 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Bjällra Katt Rund Bl.färger
10 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Hage till hamster
239 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Bilhamock Beige 140x120 cm
241 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
12 st
Trixie
Hundblöjor 12-pack
119 kr
I lager
9,92 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Ullkniv Carding - 7 x 15 cm
139 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
80 gr
Trixie
Lammlunga 80 g
45 kr
I lager
562,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Kattlåda Cleany Cat med Kant - 45 x 21 (29) x 54 cm / Vit
269 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
175 ml
Trixie
- Matatabi spray 175 ml för katter
183 kr
I lager
1 045,31 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Kattvippa med Plyschband
40 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Filthjärta
60 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Hamsterhus Jordnöt
70 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Labyrint till hamster 30x30x10 cm
192 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Natura Utebur 2 våningar
3 186 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Lektunnel för Smådjur 10x19-75cm
83 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Promenad- och dummyväska - L 34 x B 9 x H 29 cm
269 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Trixie
Hundleksak Be Eco Gris 24 cm
149 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right