menu
Hem
> Hårvård
> Balsam
zoom_in
Wella Professionals INVIGO Enrich Set
Wella Professionals
Köp nu
319 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
319 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
390 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
288 kr
29 jun 2026
Lägst pris nu
319 kr
Bevaka priset
Liknande:
50 ml
Kérastase
Nutritive Discovery Set for Dry Hair
376 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Kérastase
Première Duo Discovery Set 1 pcs
303 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
-25%
Wella Professionals
Nutri Enrich Gift Set Schampoo 250 ml & Conditioner 200 ml 1 pcs
381 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Balmain
Volume Conditioner volymgivande hårbalsam 300 ml
284 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-20%
Under Your Skin Soothing Conditioner 300ml
286 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Evo
Normal Persons Conditioner 300 ml
269 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
1,00
Lägg till
list_alt_add
-10%
Briogeo
Be Gentle Be Kind™ Banana + Coconut Nourishing Superfood
299 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
490 ml
Meraki
Silverbalsam Bright Grace 490 ml
325 kr
I lager
663,27 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
241 ml
R+Co
R+Co Cassette Curl Conditioner
319 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
177 ml
R+Co
R+Co Super Garden CBD Conditioner
314 kr
I lager
1 775,42 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Wella Professionals:
150 ml
Wella Professionals
Color Fresh Mask Pearl Blonde & Lilac Frost
202 kr
I lager
1 345 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Wella Professionals
Elements Renewing Conditioner - 200 ml
219 kr
I lager
1 095 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,70
Lägg till
list_alt_add
-30%
200 ml
Wella Professionals
Hydrate Mask 200 ml
137 kr
I lager
685 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Wella Professionals
Wella Professionals Elements
224 kr
I lager
897 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-40%
130 ml
Wella Professionals
Color Touch Deep Brown Dark Maple Brown 5/71 130 ml
127 kr
I lager
976,92 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,19
Lägg till
list_alt_add
-30%
130 ml
Wella Professionals
Color Touch Deep Brown Chocolate 6/7 130 ml
130 kr
I lager
1 000 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,32
Lägg till
list_alt_add
-40%
200 ml
Wella Professionals
Wella SP LuxeOil Keratin Protect Shampoo 200ml
111 kr
I lager
555 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,44
Lägg till
list_alt_add
-25%
130 ml
Wella Professionals
Color Touch Rich Natural Medium Ash Blonde 7/1 130 ml
184 kr
I lager
1 415,38 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,94
Lägg till
list_alt_add
-30%
125 ml
Wella Professionals
Wella SP Balance Scalp Lotion 125ml
135 kr
I lager
1 080 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,20
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
Wella Professionals
Wella Sp Deep Cleanser Shampoo 1000ml
559 kr
I lager
559 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1 l
Wella Professionals
Eimi Mistify Me Strong 500ml
239 kr
I lager
478 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
200 ml
Wella Professionals
Wella SP Hydrate Conditioner 200ml
121 kr
I lager
605 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
130 ml
Wella Professionals
Color Touch Deep Brown Golden Tobacco 7/73 13
184 kr
I lager
1 415,38 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,13
Lägg till
list_alt_add
-41%
100 ml
Wella Professionals
Oil Reflections Luminous Smoothening Oil 100 ml
199 kr
I lager
1 990 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,56
Lägg till
list_alt_add
-30%
150 ml
Wella Professionals
EIMI Sugar Lift 150 ml
149 kr
I lager
993,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,27
Lägg till
list_alt_add
-20%
75 ml
Wella Professionals
Wella Color Fresh 0/6 Silver Violet
116 kr
I lager
1 546,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,16
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Wella Professionals
Wella Professionals Nutricurls
224 kr
I lager
897 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-37%
130 ml
Wella Professionals
Color Touch Pure Naturals Medium Blonde 7/0 130 ml
149 kr
I lager
1 146,15 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,36
Lägg till
list_alt_add
-40%
50 ml
Wella Professionals
Elements Renewing Shampoo 50ml
55 kr
I lager
110 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,75
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
Wella Professionals
SP Essential Shampoo 1000 ml
769 kr
I lager
768,9 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right