menu
Hem
> Hushåll
> Inredning
zoom_in
WoodWick Large Vanilla & Sea Salt
WoodWick
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50 (2)
pin_drop
Nära mig
Bevaka
notifications
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-18%)
369 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
add
489 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
342 kr
24 maj 2026
Lägst pris nu
369 kr
Bevaka priset
Taggar:
Salt
Jasmin
Toner
Liknande:
-60%
NUORI
Sideway Travel Case Set Neutral
340 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-19%
567 gr
Yankee Candle
Signature Large Jar Midnight Jasmine 567g
283 kr
I lager
499,12 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Large - Vanilla Bean
387 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-19%
368 gr
Yankee Candle
Signature Medium Jar Warm Cashmere 368g
243 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-14%
567 gr
Yankee Candle
Signature Large Jar Warm Cashmere 567g
299 kr
I lager
527,34 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
JaBaDaBaDo
Födelsedagståg ljusstake bunny med vänner
339 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-14%
567 gr
Yankee Candle
Soft Blanket Signature Jar Large
299 kr
I lager
527,34 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
368 gr
Yankee Candle
Cinnamon Stick Signature Jar Medium
298 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-19%
567 gr
Yankee Candle
Signature Large Jar Black Coconut 567g
283 kr
I lager
499,12 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Lässig
Necessär Mini Adventure Dragonfly
379 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
WoodWick:
WoodWick
5038581077963 ljus, ljusrosa, medium
243 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Yankee Candle - WW ReNew Large Candle - Lavender & Cypress
499 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
-19%
609 gr
WoodWick
White Teak Large Large
323 kr
I lager
530,38 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Medium - Vanilla & Sea Salt
323 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Medium - Black Cherry
410 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Island Coconut Medium
290 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-30%
30 ml
WoodWick
elementrē Hydra Balance Serum 30ml
671 kr
I lager
2 237,67 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Medium - White Honey
271 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Frasier Fir Ellipse 453,6 g
481 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Medium - White Tea & Jasmine
299 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Cashmere Medium
299 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Cashmere Ellipse
468 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
98106 Andra Grå Bärnsten Mysk vetiveria 1 styck
129 kr
I lager
1 517,65 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Trilogy Ellipse - Warm Woods
492 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Vanilla Bean Medium
306 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Linen Large
484 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Large - Spiced Blackberry
399 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
Crimson Berries Ellipse 453,6 g
366 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
1 kg
WoodWick
White Honey Large
469 kr
I lager
768,93 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
WoodWick
White Teak Mini
180 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right