menu
Tagg: Hjälpmedel
sort
Sortera:
Trendande
filter_list
Filter
chevron_left
1
…
4
5
6
…
22
chevron_right
-25%
Swedish Posture
Ländryggsbälte Stabilize L
329 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,50
Lägg till
list_alt_add
Os1st
Os1 FS6 Compression Foot Sleeve, M, Black
369 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
-15%
14 st
RFSU
Ägglossningstest 14 st
126 kr
I lager
9 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Tempur
Resesovkudde Ergonomisk
659 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
-25%
Swedish Posture
Stabilize Ländryggsstöd Medium
329 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
2,80
Lägg till
list_alt_add
Swemed
Kontinensstöd flerg Efemia - 30mm silikon S
1 239 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
100 st
Evercare
Vinylhandskar large 100 st
56 kr
I lager
0,56 kr / st
Lägg till
list_alt_add
100 st
Evercare
Vinylhandskar small 100 st
56 kr
I lager
0,56 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Saniline
Urinflaska män - 10L lock o gradering
38 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-49%
2 st
Millu
Värmesula 41-44, 2 par
20 kr
I lager
10 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-19%
Trixie
Kläd och textilborste med rensstation Vit/grå 33 cm
112 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,75
Lägg till
list_alt_add
-19%
4 st
GP Batteries
201242 Laddningsbart batteri AAA Nickel-metallhydrid (NiMH) 12 V 4 styck 950 mAh
96 kr
I lager
24 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
Vitility
Ergonomisk Tablettdelare
49 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Tempur
Örngott Original/ErgoPlus
192 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,75
Lägg till
list_alt_add
-25%
Swedish Posture
HeadEaz
284 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
AsthmaTuner
Digital Spirometer
600 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-30%
50 st
Quicktest
X6 Refill - Blodsockerstrips, 50 st
174 kr
I lager
3,49 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Peta
Nagelsax med långt handtag
129 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,70
Lägg till
list_alt_add
OptiChamber Diamond
Andningsbehållare utan ansiktsmask, 1 styck
295 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Os1st
Os1 FS6 Compression Foot Sleeve, L, Black
311 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
bblüv
Elektrisk Massageapparat med Värme & Kyla
531 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Bright Bots
Potträningsbyxor Ljusblå XL
139 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
Philips
Noppborttagare Svart
179 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
Vitility
3-i-1 Locköppnare
98 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Produkter/sida:
24
48
72
chevron_left
1
…
4
5
6
…
22
chevron_right