menu
Churu
Jobbar du med märket?
"Churu är ett japanskt märke för hund- och kattgodis. Sortimentet omfattar krämiga snacks, wraps och bites i portionsförpackningar."
Läs mer...
Churu lanserades 2012 av det japanska företaget Inaba Petfood.
sort
Sortera:
Trendande
filter_list
Filter
chevron_left
1
2
chevron_right
8 st
Churu
Dog Rolls Chicken with Salmon 8 st
89 kr
I lager
11,12 kr / st
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
Cat Cremy Chicken 4x14g
35 kr
I lager
8,75 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
Skin & Coat Chicken 4 st
37 kr
I lager
9,25 kr / st
Lägg till
list_alt_add
3 st
Churu
Kattgodis med Krämig Fyllning Kyckling och Tonfisk
29 kr
I lager
9,54 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
Skin & Coat Chicken & Scallop 4 st
31 kr
I lager
7,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
Cat Cremy Tuna With Salmon 4x14g
37 kr
I lager
9,25 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,70
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
Hairball Control Tuna 4 st
37 kr
I lager
9,25 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
Cat Hairball Control Chicken 4x14g
37 kr
I lager
9,25 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
40 st
Churu
Cat Tuna Varieties 40 st
299 kr
I lager
7,47 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Hundgodis Kyckingrulle med Krämig Fyllning 8 st
85 kr
I lager
10,61 kr / st
Lägg till
list_alt_add
3 st
Churu
Cat Bites Chicken & Tuna Wrap with Salmon 3 st
39 kr
I lager
13 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
Dog Meal Topper Chicken with Salmon 4x14g
40 kr
I lager
9,97 kr / st
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Hundgodis Wraps med Kyckling och Ost 8 st
89 kr
I lager
11,12 kr / st
Lägg till
list_alt_add
3 st
Churu
Cat Juicy Bites Shrimp/Seafood 3 st
74 kr
I lager
24,82 kr / st
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Hundgodis Kycklingrulle med Krämig Ostfyllning 8 st
89 kr
I lager
11,12 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-21%
4 st
Churu
Skin & Coat Tuna & Scallop 4 st
31 kr
I lager
7,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
Dog Meal Topper Chicken/Beef 4 st
39 kr
I lager
9,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-9%
4 st
Churu
Cat Rolls Chicken and Tuna Wrap With Scallop 4 st
30 kr
Ej i lager
7,5 kr / st
Bevaka
notifications
8 st
Churu
Hundgodis Inaba Bites Kyckling 8 x 12 g
90 kr
I lager
11,24 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Produkter/sida:
24
48
72
chevron_left
1
2
chevron_right