menu
Churu
Jobbar du med märket?
"Churu är ett japanskt märke för hund- och kattgodis. Sortimentet omfattar krämiga snacks, wraps och bites i portionsförpackningar."
Läs mer...
Churu lanserades 2012 av det japanska företaget Inaba Petfood.
sort
Sortera:
Trendande
filter_list
Filter
chevron_left
1
2
chevron_right
-10%
4 st
Churu
Cat Pops Tuna 4 st
27 kr
I lager
6,75 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
-9%
4 st
Churu
Cat Rolls Chicken & Tuna Wrap 4 st
30 kr
I lager
7,5 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,60
Lägg till
list_alt_add
-10%
4 st
Churu
Cat Pops Chicken 4 st
28 kr
I lager
7 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,78
Lägg till
list_alt_add
-10%
4 st
Churu
Cat Tuna with Chicken 4 st
28 kr
I lager
7 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
-9%
20 st
Churu
Cat Cremy Chicken Varieties 20x14g
162 kr
I lager
8,1 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-9%
20 st
Churu
Cat Cremy Tuna Varieties 20x14g
162 kr
I lager
8,1 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-8%
4 st
Churu
Cat Kitten Chicken 4x14g
36 kr
I lager
9 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
-8%
4 st
Churu
Kitten Tuna 4 st
36 kr
I lager
9 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
1,00
Lägg till
list_alt_add
-8%
4 st
Churu
Skin & Coat Tuna 4 st
36 kr
I lager
9 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-10%
40 st
Churu
Cat Cremy Tuna Seafood Varieties 40x14g
270 kr
I lager
6,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
50 gr
Churu
Kakor godis för katter med kyckling och räkor 50g
20 kr
I lager
39,46 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
20 st
Churu
Cat Cremy Seafood Varieties 20x14g
137 kr
I lager
6,85 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
-10%
40 st
Churu
Cat Chicken Varieties 40 st
270 kr
I lager
6,75 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Hundgodis Wraps med Lax 8 st
65 kr
I lager
8,12 kr / st
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Fun Bites Chicken Recipe kattgodis 8x12g
100 kr
I lager
12,49 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
INABA Puree kattgodis Creamy Snacks, högkvalitativa proteiner med kyckling och räkor 56 g (1-pack), kattsnacks i premiumkvalitet
35 kr
I lager
8,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-9%
8 st
Churu
Cat Fun Bites Tuna with Cheese 8 st
117 kr
I lager
14,62 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-10%
40 st
Churu
Cat Vet Diet Tuna/Chicken 40 st
450 kr
I lager
11,25 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-10%
40 st
Churu
Cat Vet Nourish Tuna/Chicken 40 st
450 kr
I lager
11,25 kr / st
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Fun Bites Tuna Recipe kattgodis 8x12g
100 kr
I lager
12,49 kr / st
Lägg till
list_alt_add
8 st
Churu
Hundgodis Wraps med Tonfisk 8 st
85 kr
I lager
10,61 kr / st
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
Dog Meal Topper Chicken 4x14g
35 kr
I lager
8,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
3 st
Churu
Cat Juicy Bites Chicken/Tuna 3 st
47 kr
I lager
15,67 kr / st
Lägg till
list_alt_add
4 st
Churu
Cat Tuna 4 st
39 kr
I lager
9,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Produkter/sida:
24
48
72
chevron_left
1
2
chevron_right