menu
milk_shake
Jobbar du med märket?
"milk_shake är ett märke för hårvård. Sortimentet omfattar schampo, balsam och stylingprodukter som enligt märket är berikade med kraften i mjölk."
sort
Sortera:
Trendande
filter_list
Filter
chevron_left
1
2
…
5
chevron_right
-50%
300 ml
milk_shake
Volumizing Conditioner
142 kr
I lager
473,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-43%
90 ml
milk_shake
Lifestyling Freehand Paste 90 ml
161 kr
I lager
1 788,89 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-42%
90 ml
milk_shake
Lifestyling Texturizing Cream 90ml
173 kr
I lager
1 922,22 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-50%
300 ml
milk_shake
Milk Shake Silver Shine Shampoo 300ml
138 kr
I lager
460 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,34
star
4,34
Lägg till
list_alt_add
-40%
250 ml
milk_shake
Icy Blond Conditioner 250 ml
134 kr
I lager
536 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,60
star
4,60
Lägg till
list_alt_add
-50%
300 ml
milk_shake
Energizing Blend Shampoo 300 ml
112 kr
I lager
373,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-50%
300 ml
milk_shake
Silver Shine Light Shampoo - 300 ml
153 kr
I lager
510 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,79
star
4,79
Lägg till
list_alt_add
-50%
300 ml
milk_shake
Volume Solution Volumizing Shampoo 300 ml
112 kr
I lager
373,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,75
star
4,75
Lägg till
list_alt_add
-40%
175 ml
milk_shake
Volume Solution Volumizing Styling Spray - 175 ml
134 kr
I lager
765,71 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-50%
300 ml
milk_shake
Deep Detox Shampoo 300ml
112 kr
I lager
373,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-50%
200 ml
milk_shake
Silver Shine Whipped Cream 200 ml
153 kr
I lager
765 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,71
star
4,71
Lägg till
list_alt_add
-20%
100 ml
milk_shake
No Frizz Allowed Glistening Rich Serum 100ml
253 kr
I lager
2 530 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-40%
250 ml
milk_shake
Cold Brunette Conditioner 250 ml
134 kr
I lager
536 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
2,00
star
2,00
Lägg till
list_alt_add
-15%
50 ml
milk_shake
Argan Oil 50 ml
228 kr
I lager
456 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
milk_shake
Curl Passion Conditioner 300ml
180 kr
I lager
600 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,50
star
3,50
Lägg till
list_alt_add
-40%
350 ml
milk_shake
Leave-In Conditioner Flower Fragrance 350 ml
134 kr
I lager
382,86 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-50%
200 ml
milk_shake
Moisture & More Whipped Cream 200 ml
153 kr
I lager
765 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-25%
200 ml
milk_shake
Lifestyling Let It Shine 200ml
249 kr
I lager
1 245 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-40%
70 ml
milk_shake
Moisture & More Shampoo 70ml
85 kr
I lager
1 214,29 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
milk_shake
Moisture Plus Shampoo 300 ml
239 kr
I lager
796,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-1%
200 ml
milk_shake
Lifestyling Medium Hold Gel 200 ml
224 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
500 ml
milk_shake
Medium Hold Hairspray 500 ml
168 kr
I lager
336 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
milk_shake
Integrity Intensive Treatment 200ml
246 kr
I lager
1 230 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-40%
milk_shake
Make My Day Shampoo 300ml
149 kr
I lager
496,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Produkter/sida:
24
48
72
chevron_left
1
2
…
5
chevron_right