menu
milk_shake
Jobbar du med märket?
"milk_shake är ett märke för hårvård. Sortimentet omfattar schampo, balsam och stylingprodukter som enligt märket är berikade med kraften i mjölk."
sort
Sortera:
Trendande
filter_list
Filter
chevron_left
1
2
3
…
5
chevron_right
-40%
milk_shake
Make My Day Shampoo 300ml
149 kr
I lager
496,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
milk_shake
Color Care Color Maintainer Conditioner Flower Fragran
134 kr
I lager
446,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
350 ml
milk_shake
Milk Shake Leave In Conditioner 350ml
139 kr
I lager
397,14 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,33
star
4,33
Lägg till
list_alt_add
-25%
300 ml
milk_shake
Integrity Nourishing Shampoo 300ml
219 kr
I lager
730 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-30%
100 ml
milk_shake
Colour Whipped Cream Warm Brunette 100 ml
121 kr
I lager
1 210 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
star
4,25
Lägg till
list_alt_add
200 ml
milk_shake
Color Care Deep Conditioning Mask 200 ml
211 kr
I lager
1 053,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-25%
200 ml
milk_shake
Lifestyling Thermo Protector Spray 200ml
237 kr
I lager
1 185 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
milk_shake
Colour whipped cream Cold Brunette 100 ml
169 kr
I lager
1 690 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
200 ml
milk_shake
Silver Shine Conditioning Whipped Cream 200ml
173 kr
I lager
865 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
milk_shake
Icy Blond Shampoo 300 ml
204 kr
I lager
679,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,34
star
4,34
Lägg till
list_alt_add
500 ml
milk_shake
Lifestyling Strong Hold Hairspray 500 ml
199 kr
I lager
398,8 kr / l
Lägg till
list_alt_add
500 ml
milk_shake
Lifestyling Medium Hold Hairspray 500 ml
199 kr
I lager
398,8 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-35%
100 ml
milk_shake
Colour whipped cream Intense Grey
129 kr
I lager
1 290 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
star
4,25
Lägg till
list_alt_add
150 ml
milk_shake
Incredible Milk Flower Fragrance - 150 ml
154 kr
I lager
1 026,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
-35%
100 ml
milk_shake
Colour Whipped Cream Light Gray 100ml
129 kr
I lager
1 290 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
star
4,25
Lägg till
list_alt_add
milk_shake
Direct Colour Cold Brown
189 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,20
Lägg till
list_alt_add
150 ml
milk_shake
Incredible Milk 150ml
208 kr
I lager
1 387 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,39
star
4,39
Lägg till
list_alt_add
100 ml
milk_shake
Icy Blonde Toning Spray 100 ml
198 kr
I lager
1 984 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,67
star
3,67
Lägg till
list_alt_add
300 ml
milk_shake
Moisture & More Shampoo 300 ml
196 kr
I lager
653 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,29
star
4,29
Lägg till
list_alt_add
50 ml
milk_shake
Incredible Oil 50ml
268 kr
I lager
536,3 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,67
star
3,67
Lägg till
list_alt_add
-15%
5 gr
milk_shake
Powder Pop Styling Powder 5 g
229 kr
I lager
4 580 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
100 ml
milk_shake
Cold Brunette Toning Spray - 100 ml
247 kr
I lager
2 474,8 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,67
star
3,67
Lägg till
list_alt_add
200 ml
milk_shake
Whipped Cream Leave-In Foam Flower Fragrance 200 ml
163 kr
I lager
815 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
milk_shake
Pink Lemonade Conditioner 250 ml
252 kr
I lager
1 008 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Produkter/sida:
24
48
72
chevron_left
1
2
3
…
5
chevron_right