menu
Hem
> Sår, bett och stick
zoom_in
Apotea Brännskadegel 50 ml
Apotea
Köp nu
45 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
45 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
45 kr
27 feb 2026
Lägst pris nu
45 kr
Bevaka priset
Taggar:
Sår
Solbränna
Smärtlindrande
Solsveda
Brännskador
Liknande:
AKLA
For Burns Brännskadekompress 10 x 10 cm
25 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
60 ml
Salubrin
Aloe Vera Gel 60 ml
41 kr
I lager
683,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,45
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Hjärtats
Aloe Vera gel Oparfymerad 200 ml
65 kr
I lager
325 kr / l
Lägg till
list_alt_add
60 ml
Hjärtats
Aloe Vera gel Oparfymerad 60 ml
29 kr
I lager
483,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
125 ml
Hjärtats
Special Care kylbalsam 125 ml
49 kr
I lager
392 kr / l
Lägg till
list_alt_add
5 st
Millu
Blodstillande Vadd 5 st
36 kr
I lager
7,2 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Frostpharma
Glycerol , 300 ml
69 kr
I lager
230 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-14%
Mepore
Självhäftande förband 5 m x 7 cm
54 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,75
Lägg till
list_alt_add
-20%
100 ml
Autan
Family Care Gel myggmedel 100 ml
79 kr
I lager
790 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Stülpa
15mX15 cm or fingerförband
49 kr
Ej i lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,54
Bevaka
notifications
chevron_left
chevron_right
Mer från
Apotea:
Apotea
Nagelfil glas
29 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
8 st
Apotea
Graviditetstest stickor 8 st
59 kr
I lager
7,38 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Apotea
Nagelsax
29 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Apotea
Nagelbandstång
49 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
20 st
Apotea
Textilplåster 20 st
19 kr
I lager
0,95 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Apotea
Pincett spetsig
19 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
300 st
Apotea
Bomullspinnar ekologiska 300 st
19 kr
I lager
0,06 kr / st
Lägg till
list_alt_add
Apotea
Förhårdnadshyvel
39 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
100 gr
Apotea
Mjukgörande hudkräm 20% glycerol 100 g
55 kr
I lager
550 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Apotea
Sårspray 100 ml
65 kr
I lager
650 kr / l
Lägg till
list_alt_add
10 mg
250 ml
Apotea
Alsollösning 10 mg/ml 250 ml
34 kr
I lager
136 kr / l
Lägg till
list_alt_add
10 mg
30 ml
Apotea
Alsolgel 10 mg/ml 30 ml
42 kr
I lager
140 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Apotea
Linsvätska 100 ml
32 kr
I lager
320 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Apotea
Linsetui
10 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Apotea
Fotfil PLA
19 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
50 st
Apotea
Bomullsrondeller stora ovala ekologiska 50 st
18 kr
I lager
0,36 kr / st
Lägg till
list_alt_add
5 gr
Apotea
Läppcerat Aloe Vera
17 kr
I lager
340 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
5 gr
Apotea
Solcerat SPF30 oparfymerat
23 kr
I lager
460 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
5 st
Apotea
Sterilt snabbförband vattentätt 6x7 cm 5 st
25 kr
I lager
5 kr / st
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right