menu
Hem
> Sår, bett och stick
zoom_in
Hjärtats Special Care kylbalsam 125 ml
Hjärtats
Köp nu
49 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
49 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
49 kr
17 jan 2026
Lägst pris nu
49 kr
Bevaka priset
Taggar:
Sår
Bett
Insektsbett
Kliande
Hud
Liknande:
60 ml
Salubrin
Aloe Vera Gel 60 ml
41 kr
I lager
683,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,45
Lägg till
list_alt_add
-20%
100 ml
Autan
Family Care Gel myggmedel 100 ml
79 kr
I lager
790 kr / l
Lägg till
list_alt_add
23 ml
Sjö&Hav
Sommarsalva / Afterbite 23 ml
69 kr
I lager
300 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Apotea
Brännskadegel 50 ml
45 kr
I lager
90 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-14%
Mepore
Självhäftande förband 5 m x 7 cm
54 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,75
Lägg till
list_alt_add
Stülpa
15mX15 cm or fingerförband
49 kr
Ej i lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,54
Bevaka
notifications
25 mg
5 gr
Tapin
Kräm 25 mg/g + 25 mg/g 5 gr
65 kr
I lager
1 300 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
45 ml
HAAN
Citronella Spray Stay Away 45 ml
99 kr
I lager
220 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-24%
75 ml
Dove
Skin Summer Revived Lotion Light Face & Body 75 ml
37 kr
I lager
493,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,60
Lägg till
list_alt_add
10 gr
Xylocain
Salva 5 % 10 g
65 kr
I lager
650 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,77
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Hjärtats:
Hjärtats
+ Vitamin D3 80µg Kapsel 180st
109 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
250 ml
Hjärtats
Schampo Oparfymerat 250 ml
29 kr
I lager
116 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-29%
2 st
Hjärtats
Tandborsthuvud Refill 2 st
62 kr
I lager
31,15 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-25%
100 ml
Hjärtats
Mandelolja 100 ml
44 kr
I lager
442,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Hjärtats
Duschgel Parfymerad 100 ml
15 kr
Ej i lager
150 kr / l
Bevaka
notifications
-7%
Hjärtats
Tungskrapa 1st
20 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-29%
50 ml
Hjärtats
Återfuktande Mungel 50 ml
46 kr
I lager
130 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Hjärtats
Handdesinfektion 85% Oparfymerad 150 ml
33 kr
I lager
220 kr / l
Lägg till
list_alt_add
20 st
Hjärtats
Vitamin C Apelsin 20 brustabletter
23 kr
I lager
1,15 kr / st
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Hjärtats
Spot Stop Ansiktstvätt 200 ml
69 kr
I lager
345 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 st
Hjärtats
Tvättlappar skum 100st
40 kr
I lager
0,4 kr / st
Lägg till
list_alt_add
100 gr
Hjärtats
Eko Bomull 100 g
34 kr
I lager
340 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
100 st
Hjärtats
Krom Tablett 100 st
68 kr
I lager
0,68 kr / st
Lägg till
list_alt_add
23 ml
Hjärtats
Tassalva 23 ml
29 kr
I lager
126,09 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
75 ml
Hjärtats
Plastflaska reseförpackning 75 ml
17 kr
I lager
226,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Hjärtats
Halstabletter Citron
27 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
150 ml
Hjärtats
Barn Balsamspray Parfymerad 150 ml
43 kr
I lager
286,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Hjärtats
Schampo 2i1 långhårig päls
95 kr
I lager
475 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1 ml
Hjärtats
Halkskydd Löpning 1par M/L
189 kr
I lager
18 900 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
Hjärtats
Kräkpåse
55 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right