menu
Hem
> Djur
> Foder och tillskott
zoom_in
Small Breed Lamb 400g
FourFriends
Köp nu
72 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-19%)
72 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
90 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
71 kr
16 jul 2026
Lägst pris nu
72 kr
Bevaka priset
Taggar:
Protein
Liknande:
-15%
400 gr
Bozita
Senior 8+ Salmon Grain Free Kattmat 400g
76 kr
I lager
189,12 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Monster
Dog Multi Protein Beef Chicken & Lamb Burk 6x400 g
49 kr
I lager
122,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-19%
400 gr
FourFriends
Small Breed Rabbit - 400 g
72 kr
I lager
180 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-19%
400 gr
FourFriends
Small Breed Venison - 400 g
72 kr
I lager
180 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-19%
400 gr
FourFriends
Small Breed Salmon 400g
72 kr
I lager
180 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-19%
400 gr
FourFriends
Dog Small Breed Puppy Lamb 400 g
72 kr
I lager
180 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 gr
Bozita
Active & Sterilised Grain free Lamb
89 kr
I lager
222,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Specific
Adult Small Breed CXD-S hundfoder - 1 kg
120 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
400 gr
Bozita
Kitten Grain Free Kyckling
89 kr
I lager
222,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 gr
Carnilove
Active Cat Dry Lamb & Wild boar for Sterilised Adult All Breeds - 400 g
85 kr
I lager
212,3 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
FourFriends:
-20%
100 gr
FourFriends
Dog Chicken Cube 100 g
36 kr
Ej i lager
360 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,67
star
4,67
Bevaka
notifications
50 st
FourFriends
Bajspåsar med knythandtag 50 st - Blå
29 kr
I lager
0,58 kr / st
Lägg till
list_alt_add
50 st
FourFriends
Tjocka Bajspåsar med Handtag 50-pack (Rosa)
29 kr
I lager
0,58 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-15%
12 kgr
FourFriends
Adult Hundfoder - 12 kg
603 kr
I lager
50,22 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
12 kgr
FourFriends
Dog Active Duck & Turkey - 12kg
845 kr
I lager
70,42 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
800 gr
FourFriends
Beef Lung hundgodis - 800 g
329 kr
I lager
411,25 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-19%
400 gr
FourFriends
Small Breed Venison - 400 g
72 kr
I lager
180 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
3 kgr
FourFriends
Dog Adult Turkey 3 kg
289 kr
I lager
96,33 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
50 st
FourFriends
Bajspåsar Utan handtag Grå 50 st
24 kr
I lager
0,48 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,30
star
4,30
Lägg till
list_alt_add
-20%
100 gr
FourFriends
Horse Rawhide Chips till Hund - 100 g
136 kr
I lager
1 360 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
4 st
FourFriends
Twisted Stick Duck 125cm 4 st
59 kr
I lager
14,75 kr / st
Lägg till
list_alt_add
FourFriends
Beef Rawhide Chew Bone with Goat 12 cm
39 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-40%
3 kgr
FourFriends
Grain Free Lamb Hundfoder - 3 kg
226 kr
I lager
75,17 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-15%
3 kg
FourFriends
Dog Active Duck & Turkey - 3kg
280 kr
Ej i lager
93,22 kr / kg
Bevaka
notifications
-15%
12 kgr
FourFriends
Dog Adult Large Breed (12 kg)
620 kr
I lager
51,64 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
400 gr
FourFriends
Four Friends Beef Sticks 400 g
127 kr
I lager
317,5 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
240 gr
FourFriends
Salmon Steak Donut - 240 g
89 kr
Ej i lager
370,83 kr / kg
Bevaka
notifications
85 gr
FourFriends
Tuna & Vegetables Våtfoder
15 kr
Ej i lager
175,29 kr / kg
Bevaka
notifications
400 gr
FourFriends
Dog Chicken Twist Bite 400 g
132 kr
Ej i lager
330 kr / kg
Bevaka
notifications
-26%
500 gr
FourFriends
Dog Treatos Duo Bones 500 g
66 kr
I lager
132 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right