menu
Hem
> Djur
> Foder och tillskott
zoom_in
Small Breed Salmon 400g
FourFriends
Köp nu
72 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
(-19%)
72 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
90 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
71 kr
16 jul 2026
Lägst pris nu
72 kr
Bevaka priset
Taggar:
Hud
Antioxidanter
Skelett
Glukosamin
Muskler
Päls
Rosmarin
Leder
Mer från
FourFriends:
-15%
12 kgr
FourFriends
Adult Hundfoder - 12 kg
603 kr
I lager
50,22 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-19%
400 gr
FourFriends
Small Breed Venison - 400 g
72 kr
I lager
180 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-19%
400 gr
FourFriends
Small Breed Rabbit - 400 g
72 kr
I lager
180 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-18%
7 st
FourFriends
Dog Twisted Stick Duck 12,5 cm 7 st
32 kr
I lager
4,57 kr/st
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
100 gr
FourFriends
Horse Rawhide Chips till Hund - 100 g
136 kr
I lager
1 360 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
400 gr
FourFriends
Dog Lamb Cube 400 g
144 kr
I lager
360 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,92
star
4,92
Lägg till
list_alt_add
FourFriends
Beef Rawhide Chew Bone with Goat 12 cm
39 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
240 gr
FourFriends
Salmon Steak Donut - 240 g
109 kr
Ej i lager
454,17 kr / kg
Bevaka
notifications
-15%
12 kgr
FourFriends
Dog Adult Large Breed (12 kg)
620 kr
I lager
51,64 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-15%
12 kgr
FourFriends
Sensitive Lamb & Rice - 12kg
679 kr
I lager
56,6 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
200 gr
FourFriends
Dog Snacks Lamb 200 g
38 kr
I lager
192 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,86
star
4,86
Lägg till
list_alt_add
-26%
500 gr
FourFriends
Dog Treatos Love Hearts 500 g
66 kr
I lager
132 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-26%
500 gr
FourFriends
Dog Treatos Duo Bones 500 g
66 kr
I lager
132 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
100 gr
FourFriends
Beef Tripe 100 g
39 kr
I lager
390 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
3,00
star
3,00
Lägg till
list_alt_add
-20%
150 gr
FourFriends
Lamb Sticks 150 g
60 kr
I lager
400 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,67
star
4,67
Lägg till
list_alt_add
-20%
400 gr
FourFriends
Dog Duck Cube 400 g
127 kr
I lager
317,5 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,87
star
4,87
Lägg till
list_alt_add
-20%
100 gr
FourFriends
Dog Lamb Chip (100 g)
39 kr
I lager
390 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 gr
FourFriends
Four Friends Training Treats Beef & Liver 400 g
103 kr
I lager
257,5 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,80
star
4,80
Lägg till
list_alt_add
-20%
800 gr
FourFriends
Lamb Sticks hundgodis - 800 g
239 kr
I lager
298,75 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
400 gr
FourFriends
Dog Lamb Chip (400 g)
135 kr
I lager
337,5 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right