menu
Hem
> Skönhet
> Läppar
zoom_in
Lavera Cream Glow Lipstick Watermelon 07
Lavera
Köp nu
235 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
235 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
188 kr
23 feb 2026
Lägst pris nu
235 kr
Bevaka priset
Taggar:
Glow
Läpparna
Långvarig
Läppstift
Torka
Liknande:
Glo Skin Beauty
Glo Skin Beauty Satin Lipstick
277 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Bobbi Brown
Luxe Lipstick Retro Coral 503 3.5g
382 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
MAC
Frost Lipstick Angel
287 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Mádara
Velvet Wear Matte Cream Lipstick
214 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-36%
4 gr
Shiseido
ModernMatte Powder Lipstick 506 Disrobed 4 g
239 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Anastasia Beverly Hills
Satin Lipstick Rose Dream
299 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Artdeco
Perfect Color Lipstick 889 Bridesmaid
205 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
MAC
Ximal Matte Mini Lipstick Mehr (1.8 g)
229 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
MAC
Powder Kiss Hazy Matte Lipstick Chestnut 3.5g
248 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-49%
Shiseido
ModernMatte Powder Lipstick 514 Hyper Red 4 g
239 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Lavera:
02.5 gr
Lavera
Velvet Blush Powder Pink Orchid
199 kr
I lager
7 960 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,89
star
3,89
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Lavera
Set & Glow Setting Spray 50 ml
112 kr
I lager
224,9 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Lavera
Basis Sensitiv Q10 Moisturising Cream 50 ml
244 kr
I lager
488 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Lavera
Regenerating Body Lotion 200 ml
159 kr
Ej i lager
795 kr / l
Bevaka
notifications
250 ml
Lavera
Basis Sensitiv Body Wash 2in1 250 ml
74 kr
I lager
294,72 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Lavera
Glow By Nature Liquid Illuminating Refiner 100 ml
165 kr
I lager
1 650 kr / l
Lägg till
list_alt_add
9 ml
Lavera
Volume Mascara Black 9 ml
123 kr
I lager
1 365 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
01.114
Lavera
Soft Eyeliner Black 01
99 kr
I lager
8 886,89 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
Lavera
High Shine Water Gloss Pink Lagoon 04
235 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Lavera
Lip Contour Lipliner Black Berry 06
129 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Lavera
Basis Sensitiv Moisture & Care shampoo
109 kr
I lager
436,08 kr / l
Lägg till
list_alt_add
30 ml
Lavera
Glow By Nature Serum 30 ml
315 kr
I lager
1 049,97 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Lavera
Barrier Balance Day Cream 50 ml
259 kr
I lager
518 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
200 ml
Lavera
Barrier Balance Body Lotion 200 ml
159 kr
I lager
795 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Lavera
Soft Eye Make-up Remover 100 ml
121 kr
I lager
1 210 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Lavera
Hydro Refresh Face Mist 100 ml
191 kr
I lager
1 910 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
Lavera
Pure Beauty Liquid Refiner 100 ml
169 kr
I lager
1 690 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Lavera
Vitamin Skin Tint Medium 02, 30 ml
245 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Lavera
Volume & Strength shampoo
145 kr
I lager
580 kr / l
Lägg till
list_alt_add
500 ml
Lavera
Basis Sensitiv Moisture & Care shampoo refill bag
199 kr
I lager
398 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right