menu
Hem
> Händer och fötter
> Handvård
> Handtvål
> Hudvård
> Handtvål
zoom_in
Maja Espana Soap 3x100g 300 ml
Maja
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00 (7)
Köp nu
139 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
south
sort
add
139 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
139 kr
15 maj 2026
Lägst pris nu
139 kr
Bevaka priset
Taggar:
Hud
Olivolja
Liknande:
-20%
300 ml
Victor Vaissier
Liquid Soap La Forêt 300 ml
100 kr
I lager
333,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
Victor Vaissier
Soap Fantôme 300 ml
125 kr
Ej i lager
416,67 kr / l
Bevaka
notifications
300 ml
Victor Vaissier
Soap Noir 89 300 ml
125 kr
Ej i lager
416,67 kr / l
Bevaka
notifications
300 ml
Victor Vaissier
Soap La Forêt 300 ml
125 kr
Ej i lager
416,67 kr / l
Bevaka
notifications
300 ml
Victor Vaissier
Liquid Soap Icône 300 ml
82 kr
I lager
273,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,60
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
Compagnie de Provence
Liquid Marseille Soap Cashmere 300 ml
147 kr
I lager
490,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
Compagnie de Provence
Liquid Marseille Soap Cotton Flower - 300 ml
135 kr
I lager
450,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
Compagnie de Provence
Liquid Marseille Soap Wild Rose 300 ml
132 kr
I lager
440 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
Compagnie de Provence
Liquid Marseille Soap Olive Wood 300 ml
132 kr
I lager
440 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
300 ml
Compagnie de Provence
Liquid Marseille Soap Black Tea 300 ml
151 kr
I lager
504 kr / l
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Maja:
200 gr
Maja
Talk 200 g
85 kr
I lager
425 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,48
Lägg till
list_alt_add
400 ml
Maja
Shower Gel 400 ml
85 kr
I lager
212,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
Maja
Pumptvål 250 ml
69 kr
I lager
276 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 gr
Maja
Tvål 3 x 100 g
139 kr
I lager
463,33 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 ml
Maja
Body Lotion Extra Dry Skin 400 ml
85 kr
I lager
212,5 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Maja
Tvål I Ask 90x3 270 ml
119 kr
I lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,83
Lägg till
list_alt_add
90 gr
Maja
Tvål 90 g
49 kr
I lager
544,44 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,57
Lägg till
list_alt_add
50 gr
Maja
Tvål 50 g
29 kr
I lager
58 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,57
Lägg till
list_alt_add
140 gr
Maja
Badtvål Rund 140g
65 kr
I lager
464,29 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right