menu
Hem
> Mat och dryck
> Gryn och mjöl
zoom_in
MixWell Pajskalsmix 350 g
MixWell
Köp nu
40 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
40 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
40 kr
2 okt 2026
Lägst pris nu
40 kr
Bevaka priset
Taggar:
Ägg
Neutral
Liknande:
350 gr
Da Carla
Tapiokamjöl EKO, 350 g
37 kr
I lager
105,71 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
300 gr
Risenta
Kokosmjöl 300 g
41 kr
I lager
136,67 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,50
Lägg till
list_alt_add
250 gr
Sukrin
Sesammjöl 250 g
37 kr
I lager
148 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
30 gr
Khoisan Gourmet
Khoisan Gourmet Agar Agar 30 g
42 kr
I lager
140 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
500 gr
Nuts Fabriken
Kokosmjöl 500 g
47 kr
I lager
94 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
425 gr
Saltå Kvarn
Havrekli 425 g
30 kr
I lager
70,59 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,89
Lägg till
list_alt_add
305 gr
Lindroos
Glutenfri Bakmix Kavring 305 g
42 kr
I lager
137,7 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
500 gr
Kung Markatta
Fullkornsris Kort 500 g
40 kr
I lager
80 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,83
Lägg till
list_alt_add
500 gr
Urtekram
Basmatiris EKO 500 g
50 kr
I lager
100 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,71
Lägg till
list_alt_add
200 gr
Urtekram Food
Urtekram Riven Kokos, 200 g
39 kr
I lager
195 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
MixWell:
1000 gr
MixWell
Fullkornsbrödsmix glutenfri 1000 g
47 kr
I lager
47 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
1000 gr
MixWell
Solrosbrödmix Glutenfri 1000 g
61 kr
I lager
61 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
500 gr
MixWell
Våffelmix 500 g
38 kr
I lager
76 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
350 gr
MixWell
Pizzamix 350 g
29 kr
I lager
82,86 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
290 gr
MixWell
Protein Granola Naturell 290 g
62 kr
I lager
213,79 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
200 gr
MixWell
Glutenfritt ströbröd
27 kr
I lager
135 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
290 gr
MixWell
Protein Granola Choco 290 g
61 kr
I lager
210,34 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
400 gr
MixWell
Cookiemix 400 g
30 kr
I lager
75 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
1000 gr
MixWell
Mörkt GLUTEN- & LAKTOSfritt Basmjöl 1000 g
48 kr
Ej i lager
47,5 kr / kg
Bevaka
notifications
500 gr
MixWell
Muffinsmix 500 g
41 kr
I lager
82 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
1000 gr
MixWell
Solrosbrödsmix glutenfri 1000 g
75 kr
I lager
75 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
1000 gr
MixWell
Glutenfritt Ljust Basmjöl 1000 g
43 kr
I lager
43 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
1000 gr
MixWell
Basmjöl naturligt gluten-, laktos- och sojafri 1000 g
47 kr
I lager
47 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
150 gr
MixWell
Psyllium Fiber Glutenfritt 150 g
44 kr
I lager
293,33 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
1000 gr
MixWell
Ljust gluten- och laktosfritt basmjöl 1 kg
45 kr
I lager
45 kr/kg
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,70
Lägg till
list_alt_add
290 gr
MixWell
Protein Granola Jordgubb 290 g
61 kr
I lager
210,34 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
1000 gr
MixWell
Glutenfritt Mörkt Basmjöl 1000 g
97 kr
I lager
97 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right