menu
Hem
> Skönhet
> Läppar
zoom_in
play_circle
VIDEO
Rodial Lip Oil - Cherry 4 ml
Rodial
Köp nu
207 kr
open_in_new
add
Lista
pin_drop
Nära mig
Priser
Prishistorik
Instruktion
south
sort
add
(-29%)
207 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
335 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
389 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
207 kr
28 sep 2026
Lägst pris nu
207 kr
Bevaka priset
Instruktion
Applicera med applikatorn och låt det smälta på läpparna.
Taggar:
Vegansk
Kollagen
Närande
Läppar
Liknande:
4 ml
Kaja
Juicy Glass Lip Oil Cherry Cola 4ml
219 kr
I lager
5 475 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-30%
10 ml
Milani Cosmetics
Fruit Fetish Lip Oil Black Cherry Vanilla 10ml
146 kr
I lager
3 650 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
7 ml
Clarins
Lip Comfort Oil 03 Cherry
206 kr
I lager
2 942,86 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,26
Lägg till
list_alt_add
-25%
3 gr
Clarins
Lip Comfort Oil Balm 05 Cherry
240 kr
I lager
8 000 kr/100 gr
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,67
Lägg till
list_alt_add
-10%
37 gr
Dr. Hauschka
Lip Crayon 03 Grape 37 g
224 kr
I lager
605,41 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
4 gr
I´M MEME
Lip Silhouette Water Blur Tint Geek Cherry
189 kr
I lager
4 725 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
4 ml
Kaja
Juicy Glass Lip Oil Fig Smoothie 4ml
219 kr
I lager
5 475 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
4 ml
Kaja
Juicy Glass Lip Oil 05 Plum Paloma 4ml
219 kr
I lager
5 475 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
4 ml
Kaja
Juicy Glass Lip Oil 03 Apricot Allure 4ml
219 kr
I lager
5 475 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
4 ml
Kaja
Juicy Glass Lip Oil 01 Rose Hip Spritz 4ml
219 kr
I lager
5 475 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Rodial:
15 ml
Rodial
Dragon's Blood Eye Gel 15 ml
467 kr
I lager
3 113,33 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
55 ml
Rodial
Banana Low Lighter 5,5 ml
231 kr
I lager
420 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
55 gr
Rodial
Deluxe Glass Powder 5,5 g
307 kr
I lager
558,18 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
2.15 ml
Rodial
Snake Eye Cream O2 15 ml
472 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
15 ml
Rodial
Pink Diamond Retinol Eye Serum 15 ml
472 kr
I lager
3 147,33 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
10 ml
Rodial
Dragons Blood Hyaluronic Night Cream Deluxe 10 ml
299 kr
I lager
2 990 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Rodial
Dragon's Blood Hyaluronic Moisturiser SPF15 50ml
349 kr
I lager
698 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-37%
15 ml
Rodial
Vitamin C Face Souffle Deluxe 15 ml
174 kr
I lager
1 160 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-37%
100 ml
Rodial
Bee Venom Cleansing Balm 100 ml
306 kr
I lager
3 060 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-52%
20 st
Rodial
Retinol Resurfacing Pads
126 kr
I lager
6,3 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-29%
Rodial
Bee Venom Little Luxuries Kit
426 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Rodial
Dragon's Blood Hyaluronic Night Cream 50 ml
999 kr
I lager
1 998 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-37%
4 ml
Rodial
Lip Oil - Wild Plum 4 ml
183 kr
I lager
4 575 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-37%
12 gr
Rodial
Glass Bronzing Powder (12 g)
278 kr
I lager
2 316,67 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-43%
3 gr
Rodial
Glass Bronzing Powder Deluxe 3g
189 kr
I lager
6 300 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
-29%
Rodial
Glass Brush
292 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-37%
10 ml
Rodial
SPF 50 Drops Deluxe 10 ml
167 kr
I lager
1 670 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-27%
25 ml
Rodial
Bee Venom Eye Cream 25 ml
903 kr
I lager
3 612 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
15 ml
Rodial
Blush Drops Frosted Pink 15 ml
234 kr
I lager
1 560 kr/100 ml
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-33%
Rodial
Baby Teddy Brush
180 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right