menu
Hem
> Motion och hälsa
> Träning
zoom_in
Viktväst Slim 10 kg
Master Fitness
Köp nu
559 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
559 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
559 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
559 kr
13 jun 2026
Lägst pris nu
559 kr
Bevaka priset
Liknande:
10 kgr
Titan LIFE
Viktväst 10 kg
799 kr
I lager
79,9 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
20 kgr
Star Nutrition Gear
Viktväst 20 kg
1 299 kr
I lager
64,95 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
8 kg
Abilica
Weight Vest Flexi
1 039 kr
I lager
129,9 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
10 kgr
Abilica
Viktskiva 25mm
479 kr
I lager
59,9 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
30 kgr
OMPU Gear
Viktväst 30 kg
1 799 kr
I lager
59,97 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
15 kgr
Star Nutrition Gear
15 st Viktblock 1 kg
599 kr
I lager
39,93 kr / st
Lägg till
list_alt_add
-20%
900 gr
Bala
Vristvikt 900 g Grå
560 kr
I lager
280 kr / st
Lägg till
list_alt_add
10 kgr
Master Fitness
Vikter för B.C Viktväst 10 kg
499 kr
I lager
49,9 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-20%
900 gr
Bala
2lb Ankle/Wright Weights Blush
560 kr
I lager
280 kr / st
Lägg till
list_alt_add
10 kgr
Casall Sports Prod
Klassisk Hantel 1–10 kg
799 kr
I lager
79,9 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Master Fitness:
-14%
275 kgr
Master Fitness
Master Fitness HexHantel
1 199 kr
I lager
4,36 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-6%
3 kgr
Master Fitness
Master Fitness HexHantel
149 kr
I lager
49,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-9%
24 kgr
Master Fitness
Kettlebell BC 4–48 kg
1 269 kr
I lager
52,88 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
5 kgr
Master Fitness
Bumpervikter Ski Svart
529 kr
I lager
105,8 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Master Fitness
Viktskiva 25 mm 05–10 kg
549 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Master Fitness
Dörrgym Silver/Svart
429 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Master Fitness
Master Parabar Maxi
1 399 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Master Fitness
Speed Rope Hopprep
199 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Master Fitness
Gummiklädd Viktskiva 50 mm 125–20 kg
109 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
-9%
20 kgr
Master Fitness
Kettlebell BC 4–48 kg
999 kr
I lager
49,95 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
10 kgr
Master Fitness
Vikter för B.C Viktväst 10 kg
499 kr
I lager
49,9 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
28 kgr
Master Fitness
Competition Kettlebell 8–32 kg
1 799 kr
I lager
64,25 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
30 kgr
Master Fitness
Weight Vest Master 30 kg
2 499 kr
I lager
83,3 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Master Fitness
Pilatesboll
249 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Master Fitness
Ab Wheel Maghjul
179 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Master Fitness
Speed Rope Pro Hopprep
299 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Master Fitness
Boxningssäck Premium 120 cm
2 499 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Master Fitness
Gummiklädd Viktskiva 50 mm 125–20 kg
1 099 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Master Fitness
Gummiklädd viktskiva
299 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
Master Fitness
B.C Weight Vest
1 199 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right