menu
Hem
> Hushåll
> Inredning
> Dofter och ljus
zoom_in
Voluspa Mini Tin Candle Gilt Pomander & Hinoki 113 g
Voluspa
Köp nu
153 kr
open_in_new
add
Lista
Priser
Prishistorik
south
sort
add
153 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
164 kr
Finns i lager
arrow_forward_ios
add
(-28%)
144 kr
Ej i lager
arrow_forward_ios
Prishistorik
Bevaka priset
Lägsta priset över tid. Frakt ingår ej.
3 mån
6 mån
1 år
Allt
Historiskt lägsta
131 kr
23 feb 2026
Lägst pris nu
153 kr
Bevaka priset
Taggar:
Resa
Doftnoter
Cederträ
Kardemumma
Bark
Liknande:
50 gr
L:a Bruket
Candle 50 g
290 kr
I lager
580 kr / 100 gr
Lägg till
list_alt_add
Bomb Cosmetics
Tin Candle Cotton Fresh
129 kr
Ej i lager
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
Bevaka
notifications
WoodWick
Mini - Warm Wool
153 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
150 gr
JOIK Organic
JOIK Home & SPA Scented Candle Apricot & Fresia 150 g
175 kr
I lager
1 166,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
150 gr
JOIK Organic
JOIK Home & Spa Scented Candle Lily of the Valley 150g
175 kr
I lager
1 166,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
220 gr
Meraki
White Tea & Ginger Scented Candle Large - 35 hours
139 kr
Ej i lager
633,18 kr / kg
Bevaka
notifications
80 grr
Ecoya
French Pear Candle 80 gr 25t brennetid
139 kr
I lager
1 741,25 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
150 gr
JOIK Organic
JOIK Home & SPA Doftpärlor Grapefruit & Mandarin
175 kr
I lager
1 166,67 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
80 grr
Ecoya
Coconut & Elderflower Candle 80 gr 25t brennetid
139 kr
Ej i lager
1 741,25 kr / kg
Bevaka
notifications
WoodWick
Cashmere Mini
130 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
chevron_left
chevron_right
Mer från
Voluspa:
340 gr
Voluspa
3-Wick Tin Candle Noble Fir Garland 340 g
314 kr
I lager
924,41 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
113 gr
Voluspa
Decorative Tin Candle Pink Citron Grapefruit 113g
153 kr
I lager
1 356,64 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
113 gr
Voluspa
Voluspa Mokara
139 kr
I lager
1 232,74 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
269 gr
Voluspa
Classic Boxed Candle Bakhoor & Oud 60h 269 g
382 kr
I lager
1 420,07 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
113 gr
Voluspa
Decorative Tin Candle French Linen 113g
153 kr
I lager
1 356,64 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
255 gr
Voluspa
Boxed Candle Coconut Papaya 60h 255 g
384 kr
I lager
1 507,06 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
156 gr
Voluspa
Small Jar Candle Blonde Tabac 156 g
279 kr
I lager
1 790,38 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
50 ml
Voluspa
Hand Cream Crisp Champagne
224 kr
I lager
448 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
340 gr
Voluspa
3-Wick Tin Candle
314 kr
I lager
924,41 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-3%
113 gr
Voluspa
Mini Tin Candle
139 kr
I lager
1 230,09 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
450 ml
Voluspa
Hand Lotion Crisp Champagne (450 ml)
262 kr
I lager
582,22 kr / l
Lägg till
list_alt_add
127 gr
Voluspa
Petite Jar Pink Citron Grapefruit 40h
174 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
340 gr
Voluspa
3-Wick Tin Candle Suede Blanc 40h
314 kr
I lager
924,41 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
Voluspa
Small Glass Jar Panjore Lychee 50h
244 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
Voluspa
Large Jar Candle Temple Moss (100 H)
419 kr
Ej i lager
Bevaka
notifications
-9%
340 gr
Voluspa
3-Wick Tin Candle Cherry Gloss 340 g
323 kr
I lager
950 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
340 gr
Voluspa
3-Wick Candle Decorative Tin Panjore Lychee 340g
314 kr
I lager
924,41 kr / kg
Lägg till
list_alt_add
-23%
113 gr
Voluspa
Spiced Pumpkin Latte Decorative Tin Candle 113 g
169 kr
Ej i lager
1 495,58 kr / kg
Bevaka
notifications
450 ml
Voluspa
Hand Lotion French Linen 450 ml
262 kr
I lager
582,22 kr / l
Lägg till
list_alt_add
113 gr
Voluspa
Santiago Huckleberry Decorative Tin Candle 113 g
139 kr
Ej i lager
1 232,74 kr / kg
Bevaka
notifications
chevron_left
chevron_right