menu
milk_shake
Jobbar du med märket?
"milk_shake är ett märke för hårvård. Sortimentet omfattar schampo, balsam och stylingprodukter som enligt märket är berikade med kraften i mjölk."
sort
Sortera:
Trendande
filter_list
Filter
chevron_left
1
2
3
4
5
chevron_right
200 ml
milk_shake
Make My Day Whipped Cream 200 ml
173 kr
I lager
865 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,83
star
4,83
Lägg till
list_alt_add
150 ml
milk_shake
No Frizz Allowed Glistening Light Milk 150 ml
299 kr
I lager
1 993,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-31%
300 ml
milk_shake
Curl Passion Shampoo 300ml
169 kr
I lager
563,33 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,67
star
3,67
Lägg till
list_alt_add
100 ml
milk_shake
Integrity & Strength Split Ends Savior 100 ml
237 kr
I lager
2 373,2 kr / l
Lägg till
list_alt_add
150 ml
milk_shake
Lifestyling Smoothing Cream 150ml
247 kr
I lager
1 649,87 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
milk_shake
Integrity Nourishing Conditioner 300ml
188 kr
I lager
626,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
200 ml
milk_shake
Lifestyling Blow Dry Primer 200 ml
247 kr
I lager
1 237,4 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-49%
200 ml
milk_shake
Lifestyling Texturizing Spritz 200ml
149 kr
I lager
745 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
milk_shake
Lifestyling Shaping Foam 200 ml
263 kr
I lager
1 315 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-24%
200 ml
milk_shake
Lifestyling Dry Shampoo 200ml
249 kr
I lager
1 245 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
milk_shake
Silver Shine Conditioner 250 ml
207 kr
I lager
829,8 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,25
star
4,25
Lägg till
list_alt_add
300 ml
milk_shake
Insta.Light Shampoo 300ml
235 kr
I lager
783,63 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
milk_shake
Curl Passion Defining Gel 200 ml
289 kr
I lager
1 445 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
milk_shake
Insta Light Lotion 250 ml
323 kr
I lager
1 292 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-31%
300 ml
milk_shake
Energizing Blend Conditioner 300 ml
169 kr
I lager
563,33 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-23%
300 ml
milk_shake
Curl Passion Leave In 300 ml
189 kr
I lager
630 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
milk_shake
Curl Passion Curl Shaper 200 ml
362 kr
I lager
1 810 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-35%
100 ml
milk_shake
Colour Whipped Cream Beige Blonde 100ml
129 kr
I lager
1 290 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,80
star
3,80
Lägg till
list_alt_add
12 ml
milk_shake
Set Energizing Blend leave-in scalp treatment lotion förtjockande 4 st. 12 ml (för kvinnor)
396 kr
I lager
3 297,25 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
50 ml
milk_shake
Incredible Serum 50ml
294 kr
I lager
588,98 kr / 100 ml
Lägg till
list_alt_add
-35%
100 ml
milk_shake
Colour Whipped Cream Light Pink 100 ml
129 kr
I lager
1 290 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,20
star
4,20
Lägg till
list_alt_add
100 ml
milk_shake
Silver Shine Toning Spray - 100 ml
206 kr
I lager
2 060 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,67
star
3,67
Lägg till
list_alt_add
300 ml
milk_shake
No Frizz Allowed Perfecting Shampo 300 ml
196 kr
I lager
654,43 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
milk_shake
Silver Shine Shampoo 1000 ml
389 kr
I lager
389 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Produkter/sida:
24
48
72
chevron_left
1
2
3
4
5
chevron_right