menu
milk_shake
Jobbar du med märket?
"milk_shake är ett märke för hårvård. Sortimentet omfattar schampo, balsam och stylingprodukter som enligt märket är berikade med kraften i mjölk."
sort
Sortera:
Trendande
filter_list
Filter
chevron_left
1
…
3
4
5
chevron_right
300 ml
milk_shake
Colour Maintainer Shampoo 300 ml
126 kr
I lager
420 kr / l
Lägg till
list_alt_add
75 ml
milk_shake
Milkshake Sos Roots Blonde Pigment 75ml For Women
137 kr
I lager
1 826,67 kr / l
Lägg till
list_alt_add
milk_shake
Curl Passion Shampoo 1000ml
404 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
300 ml
milk_shake
Colour Care Flower Fragrance 300 ml
194 kr
I lager
646,67 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
4,00
star
4,00
Lägg till
list_alt_add
-36%
200 ml
milk_shake
No Frizz Allowed Amazing Anti-Humidity Spray 200ml
199 kr
I lager
995 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
milk_shake
Curl Passion Curl Perfectionist 200 ml
247 kr
I lager
1 237,4 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
milk_shake
Cold Brunette Shampoo 300ml
202 kr
I lager
672,13 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
3,27
star
3,27
Lägg till
list_alt_add
300 ml
milk_shake
Purifying Blend Shampoo 300 ml
237 kr
I lager
790 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
-30%
milk_shake
Milk_ Shake Sensorial Mint Conditioner 300ml
219 kr
I lager
Lägg till
list_alt_add
300 ml
milk_shake
Integrity & Strength Nourishing Shampoo 300 ml
221 kr
I lager
736,73 kr / l
Lägg till
list_alt_add
100 ml
milk_shake
Moisture & More Serum 100 ml
320 kr
I lager
3 203 kr / l
Lägg till
list_alt_add
1000 ml
milk_shake
Cold Brunette Shampoo 1000ml
365 kr
I lager
365 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
milk_shake
Lifestyling Eco Strong Hairspray 250ml
247 kr
I lager
989,92 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-36%
250 ml
milk_shake
Make My Day Conditioner 250 ml
179 kr
I lager
716 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
milk_shake
Integrity & Strength Nourishing Treatment 200 ml
232 kr
I lager
1 160,15 kr / l
Lägg till
list_alt_add
500 ml
milk_shake
Lifestyling Strong Hairspray 500ml
317 kr
I lager
634 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
5,00
star
5,00
Lägg till
list_alt_add
200 ml
milk_shake
Lifestyling Thermo Protector Spray 200 ml
160 kr
I lager
800 kr/l
star_border
star_border
star_border
star_border
star_border
star
star
star
star
star
4,75
star
4,75
Lägg till
list_alt_add
200 ml
milk_shake
Lifestyling Volumizing Foam 200ml
295 kr
I lager
1 475 kr / l
Lägg till
list_alt_add
300 ml
milk_shake
Colour Care Conditioner 300 ml
200 kr
I lager
666,3 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-20%
250 ml
milk_shake
Moisture Plus Conditioner 250ml
232 kr
I lager
928 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
milk_shake
Moisture Plus Whipped Cream 200 ml
220 kr
I lager
1 101 kr / l
Lägg till
list_alt_add
200 ml
milk_shake
Whipped Cream Leave-In Foam 200 ml
207 kr
I lager
1 035 kr / l
Lägg till
list_alt_add
-6%
200 ml
milk_shake
No Frizz Allowed Amazing Anti-Humidity Spray Styling Spray 200 ml
391 kr
I lager
1 956,3 kr / l
Lägg till
list_alt_add
250 ml
milk_shake
Curl Passion Mask 250 ml
262 kr
I lager
1 048 kr / l
Lägg till
list_alt_add
Produkter/sida:
24
48
72
chevron_left
1
…
3
4
5
chevron_right